CDA trakteert Ouderensoos op oliebollen

Afgelopen dinsdag, 7 januari, trakteerde CDA lid Yvonne van Boheemen een overheerlijke oliebol aan de ouderen tijdens de eerste soosmiddag van dit nieuwe jaar. “Fijn om te zien dat de Ouderensoos Stompwijk zijn draai heeft gevonden in het nieuwe Dorpspunt – een gezellige en actieve club van ouderen”. Op maandag, 30 december, deelden CDA-vrijwilligers ruim 1000 oliebollen uit aan de ouderen en het verplegend personeel in de diverse verzorgingshuizen in onze gemeente. Daar lieten de ouderen en verplegend personeel zich de bollen, goed smaken!
De oliebollenactie is een jaarlijks terugkerende actie, georganiseerd door het plaatselijke CDA.
De actie is bedoeld om de band met de ouderen en het verplegend personeel in onze gemeente te
bevestigen en te verstevigen. “De ouderen in onze gemeente waarderen dit ieder jaar enorm”, aldus CDA-secretaris Atze Dijkstra, die de oliebollenactie organiseert. “Het gaat natuurlijk niet alleen om de oliebollen, het gaat ook om een stukje aandacht en het bieden van de mogelijkheid om eens te praten over wat de ouderen in Stompwijk bezighoudt.

Namens het CDA, Yvonne van Boheemen