De zon straalt, onze leden stralen, dus we kunnen op pad

Wat een stralende dag om met onze leden van de KBO op stap te gaan. Elk jaar is het voor het bestuur een dag om naar uit te kijken, we doen ons uiterste best om onze leden een onvergetelijke dag te bezorgen. En als je dan aan het einde van de dag overstelpt wordt met complimenten dan zijn we dankbaar dat we de juiste keus hebben gemaakt tussen al het aanbod wat er is om een dagje weg te gaan.
We hebben enorm veel lol gehad in de bakkerij, genoten op de boot en heerlijk gegeten in een restaurant waar we ons meer dan welkom hebben gevoeld, niets was teveel voor de bediening. Onze buschauffeur Jimmy heeft zeker bijgedragen aan de leuke dag, we hebben weer kunnen zien hoe mooi Nederland is als je van de rijksweg afgaat.
Het bestuur dankt de leden voor het genoten vertrouwen en we kijken uit naar ons uitje van 2020.

Namens het KBO bestuur, Marianne