CDA: De eerste van 1000 bomen staat

Op 9 maart heeft CDA-lijsttrekker Juliette Bouw een boom, een rode beuk van 2,50 meter, geplant in Stompwijk in de tuin van de H. Laurentiuskerk. Juliette Bouw: “Mooie start van onze ambitie om de komende vier jaar door de gemeente 1000 extra bomen te planten als het aan het CDA ligt. We benadrukken hiermee ook het groene karakter van Stompwijk. Deze mooie kern in onze gemeente kenmerkt zich door haar groene uitstraling. Maar er is ook behoefte aan woningbouw voor ouderen en jongeren in dit dorp.”

Het CDA-Leidschendam-Voorburg heeft vier jaar geleden tijdens de campagneperiode voor 2014-2018 een boom geplant in Voorburg. Deze traditie willen wij graag volhouden. Bomen hebben een belangrijke rol in de luchtkwaliteit van onze gemeente. “Ons verkiezingsprogramma voor de komende vier jaar bevat veel punten op het gebied van groen, luchtkwaliteit en energie. “Het is fijn wonen in onze gemeente en dat wil het CDA zo houden”.